2,8: (5*0,003+15*0,029)

+3
Ответы (1)
  1. 29 января, 21:45
    0
    1) 5*0,003 = 0,015

    2) 15*0,029 = 0,435

    3) 0,435+0,015=0,45

    4) 2,8:0,45=6,2