0,25*4,28:0,535*0,4+3,2/38-15*0,6:0,25

+1
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 13:42
    0
    1) 0,25*4,28=1.07 2) 1.07:0,535=10,7:5.35=2 3) 2*0,4=0,8 4) 3,2:38=0,08421 5) 15*0,6=9 6) 9:0,25=36 7) 0,8+0,08421=0,88421 8) 0,88421-36=-35,11579