Ширина 3 дм. Довжина у 3 рази менша. знайди периметр.

+3
Ответы (2)
  1. 23 апреля, 15:28
    0
    3:3=1 довжина

    (3+1) * 2=8

    ответ: Р = 8 дм
  2. 23 апреля, 16:01
    0
    1) 3:3=1 (дм) - длина

    2) 2 * (3+1) = 8 (дм) - периметр прямоугольника