0,9x+3/4x-1,15x при x=3

+4
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 05:07
    0
    0,9x+3/4x-1,15x=0,9*3+3/4*3 - 1,15*3 = = 2,7+2.25-3,45=1,5