До магазину завезли 1600 кг овочив з них 27% складають огирки42%картопли а решту капуста. Скильки кг капусти завезли до магазину

+1
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 18:37
    0
    1) 1600*27%/100%=432 кг - огурцы

    2) 1600*42%/100%=672 кг - картошка

    3) 1600 - (432+672) = 496 кг - капуста