Батько купив 36 кг картопли а капусти на 12 кг менше. скильки кг капусти купив батько? скильки всього кг овочив купив батько

+2
Ответы (2)
  1. 11 июля, 09:39
    0
    36-12=24 купил капусти

    24+36=60 всього овочив
  2. 11 июля, 10:44
    0
    1) 36-12=24 (кг) - капусти

    2) 36+24=60 (кг) всього овочив