Батько купив 5 кг огиркив 4 кг помидорив и 3 кг яблук. У скильки разив менше батько купив яблук ниж овочив

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 09:43
    0
    1) 5+4+3=12 (кг) овочив

    2) 12 : 3 = 4 (р) в раза менше батько купив яблук ниж овочив