286567/563 * (13860+2170-15430) / 25-1510

+4
Ответы (1)
  1. 2 января, 16:20
    0
    1) 13860 + 2170 = 16030

    2) 16030 - 15430 = 600

    3) 286567 : 563 = 509

    4) 509 * 600 = 305400

    5) 305400 : 25 = 12216

    6) 12216 - 1510 = 10706