Упростите выражение:

а) (7 а - б) - (3 а - 2 б) + 2 (б - 4 а) ;

б) - 3 (2 х - у + 8) + 4 (2 х - 5 у + 2).

+1
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 00:51
    0
    A) 7a-b-3a+2b+2b-8a=-4a+3b

    b) - 6x+3y-24+8x-20y+8=2x-17y-16
  2. 28 апреля, 03:06
    0
    7 а-б-3 а+2 б+2 б-8 а=3 б-4 а

    -6 х+3 у-24+8 х-20 у+8=2 х-17 у-16