Решите уравнение

(14 у+21) (1,8-0,3 у) = 0

+2
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 15:49
    0
    25.2 у+37,8-4,2 у²-6,3 у=0

    -4,2 у²+18,9 у+37,8=0

    у²-4,5 у-9=0

    у₁,₂=4,5⁺₋√ (20,25+36) = 4,5⁺₋7,5

    2 2

    у₁=6 у₂=-1,5
  2. 22 декабря, 17:54
    0
    14 у+21=0 и 1,8-0,3 у=0

    14 у=-21 и 0,3 у=1,8

    у1=-21/14 у2=1,8/0,3

    у1=-1,5 у2=6