3 (2-x) - 2 (y-3x)

упростите

+4
Ответы (2)
  1. 13 января, 08:45
    0
    6-3 х-2 у+6 х=6+3 х-2 у

    Всё
  2. 13 января, 10:41
    0
    3 (2-х) - 2 (у-3 х) = 6-3 х-2 у+6 х=3 х-2 у+6