Решите уравнение / 0.6+x/=7

+5
Ответы (1)
  1. 21 сентября, 07:24
    0
    Делим на два уравнения:

    0,6+х=7 0,6+х=-7

    х=7-0,6 х=-7-0,6

    х=6,4 х=-7,6