1) - 3 у+5 (2 у-3) при у=-1,3

2) 2 (х+4) - 3 х при х=0,9

3) 5 (х-1) + 2 (3-x) при х=-0,8

+4
Ответы (1)
  1. 14 октября, 16:46
    0
    1) - 3 у+10 у-15=7 у-15

    7 * (-1,3) - 15=-5,1-15=-20,1

    2) 2 х+8-3 х=-х+8=-0,9+8=7,1

    3) 5 х-5+6-2 х=3 х+1=3 * (-0,8) + 1=-2,4+1=-1,4