2048:32+7936:64

888:24+45•16-537

(987+3045) : (561-489) •25

+3
Ответы (1)
  1. 19 марта, 18:38
    0
    1) 2048:32+7936:64 = 64 + 124=188

    2) 888:24+45•16-537 = 37+720-537=220

    3) (987+3045) : (561-489) •25 = 4032:72*25=56*25=1400