1. (45,3-8,07) - (32,09-24,3) 4. (65-49,65) - (28,64-19,916)

2. (72-24,45) - (43-36,08) 5. (156-95,06) - (17,3-8,91)

3. (88,8-75,13) - (6,995-5,07) 6. (86,08-65,9) - (19,06-12,615)

+1
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 07:19
    0
    1) 45,3-8,07=37,23 32,09-24,3=7,79 37,23-7,79=29,44

    4) 65-49,65=15,35 28,64-19,916=12,724 15,35-12,724

    2) 72-24,45=47,55 43-36,08=6,92 47,55-6,92=40,63

    5) 156-95,06=60,94 17,3-8,91=9,39 60,94-9,39=51,55

    3) 88,8-75,13=13,67 6,995-5,07=1,925 13,67-1,925=11,745

    6) 86,08-65,9=20,18 19,06-12,615=6,445 20,18-6,445=14,735