Знайди суму чисел 43 и 2. знайди ризныцю чисел43 и 2

+1
Ответы (2)
  1. 14 августа, 07:14
    0
    Сумма чисел: 43+2=45

    Разница чисел: 43-2=41
  2. 14 августа, 07:41
    0
    Вот решение:

    43+2=45

    43-2=41.