Не виконуючи обчислень, поривняйте: суму чисел 81,9 и - 74,6 та суму чисел 80,4 и - 83,5

+1
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 23:50
    0
    1) 81,9 + (-74,6) = 81,9 - 74,6 = 7,3

    2) 80,4 + (-83,5) = 80,4 - 83,5 = - 3,1

    Ответ: 81,9 + (-74,6) > 80,4 + (-83,5)