4 (5x-3y) - 6 (3x-y) если 3y-x=2.1

+3
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 12:33
    0
    4 (5 х-3 у) - 6 (3 х-у) = 20 х-12 у-18 х+6 у=2 х-6 у=2 (х-3 у) = - 2 (3 у-х) = - 2*2,1=-4,2