612 228 + (53007-52275:615) 343 * (324378 : 54-4862) + 777

+1
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 15:43
    0
    1) 52275/615=85 2) 53007-85=52922 3) 612228+52922=665150 1) 324378/54=6007 2) 6007-4862=1145 3) 343*1145=392735 4) 392735+777=393512
  2. 30 апреля, 16:56
    0
    612 228 + (53007-52275:615) = 665150

    1) 52275:615=85

    2) 53007-85=52922

    3) 612228+52922=665150

    343 * (324378 : 54-4862) + 777 = 393514

    1) 324378:54=6007

    2) 343*324378=20604013) 343*4862=1667666

    4) 2060401-1667666=392735

    5) 392735+777=393514