З 25 га зибрали по 24 ц жита з гектара, а з 15 га - по 32 ц гектара. Знайди середню врожайнисть жита на цих дилянках.

+2
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 08:15
    0
    1) 25*24=600 ц собрали с 24 га

    2) 15*32 = 480 ц собрали с 15 га

    3) 600+480=1080 ц собрали с 40 га

    4) 1080:40=27 ц