Решите уравнение:

а) 3 х+7 х+18=178

б) 6 у-2 у+25 = 65

в) 7z+6z-13=130

г) 21t-4t-17=17

+4
Ответы (2)
  1. 19 октября, 21:28
    0
    А) 10 х=170

    х=17

    б) 4y=40

    y=10
  2. 19 октября, 22:14
    0
    А) 3 х+7 х+18=178

    10 х+18=178

    10 х=178-18

    10 х=160

    х=160:10

    х=16

    б) 6 у-2 у+25=65

    4 у+25=65

    4 у=65-25

    4 у=40

    у=40:4

    х=10

    в) 7 з+6 з-13=130

    13 з=130+13

    13 з=143

    з=143:13

    з=11

    г) 21 т-4 т-17=17

    17 т-17=17

    17 т=17+17

    17 т=34

    т=34:17

    т=2