Решить 2 уравнения

а) (4.5-х) * 5.8=8.7

б) 4.8 у+3.7 у=11.9

+5
Ответы (2)
  1. 23 января, 18:35
    0
    А) (4,5-х) * 5,8=8,7

    26,1-5,8 х=8,7

    -5,8 х=8,7-26,1

    -5,8 х=-17,4

    х=3

    б) 4,8 у+3,7 у=11,9

    8,5 у=11,9

    у=1,4
  2. 23 января, 21:39
    +1
    А) 26,1-5,8 х=8,7

    5,8 х=26,1-8,7

    5,8 х=17,4

    х=17,4:5,8

    х=3

    б) 8,5 у=11,9

    у=11,9:8,5

    у=1,4