85408-408 * (155-99) =

417908+6073*56+627044=

+4
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 01:25
    0
    85408-408 * (155-99) = 62560

    1) 155-99=56

    2) 56*408=22848

    3) 85408-22848=62560