91*71 + (2000-904) * 9+28+40

+2
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 18:02
    0
    91*71 + (2000-904) * 9+28+40=163931. 91*71=6461

    2. 2000-904=1096

    3. 1096*9=9864

    4.6461+9864=16325

    5. 16325+28+40=16393