5,33:0,65 - (1,9218-0,8118) : 3

+2
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 23:05
    0
    1,9218-0,8118=1,11

    1,11/3=0,37

    5,33/0,65=8,2

    8,2-0,37=7,83