Помогите 6,29:0,85 + (53-48,184) : 5.6

5,33:0,65 - (1,9218-0,8118) : 3

+3
Ответы (1)
  1. 21 марта, 22:15
    0
    6,29/0,85=7,4

    53-48,184=4,816

    4,816/5,6=0,86

    7,4+0,86=8,26

    5,33/0,65=8,2

    1,9218-,8118=1,11

    1,11/3=0,37

    8,2-0,37=7,83