Упростите выражение: 1) 2 (х+3) + 5 (х+1), 2) 9 (7+у) + 8 (6+у)

+5
Ответы (2)
  1. 22 июня, 00:14
    0
    1) 2x+6 + 5x+5=7x+11

    2) 63+9y+48+8y=111+17y
  2. 22 июня, 00:23
    0
    Решение:

    1. 2 (х+3) + 5 (х+1) = 2 х+6+5 х+5=7 х+11

    2. 9 (7+у) + 8 (6+у) = 63+9 у+48+8 у=17 у+111