4 х-8 ху+4 у при х+у=6,2 ху=4

+5
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 00:13
    0
    4x - 8xy + 4y = 4 (x - 2xy + y)

    4 (6 - 4) = 4*2 = 8