3,4+2y=7 * (y-2,3) поможете

+2
Ответы (1)
  1. 26 октября, 19:34
    0
    3,4+2*y=7 * (y-2,3)

    3,4+2*1,7=7 * (y-2,3)

    y-2,3=7*6,8

    y-2,3=47,6

    y=47,6-2,3

    y=45,3.