37,72:4,6 - (1,43+2,728) * 3,4

+1
Ответы (1)
  1. 9 августа, 20:43
    0
    1) 1,43+2,728=4,158

    2) 37,72:4,6=8,2

    3) 4,158*3,4=14,1372

    4) 8,2-14,1372 = - 5,9372