3195/15*24 - (16*375 + (175-57) * 106) =

+4
Ответы (1)
  1. 17 мая, 13:26
    0
    1) 175-57=118

    2) 118*106=12508

    3) 16*375=6000

    4) 12508+6000=18508

    5) 3195/15=213

    6) 213*24=5112

    7) 5112-18508=-13396