Поле прямокутнои форми маэ площу 48 а його ширина 150 м. Обчислить периметр поля

+4
Ответы (1)
  1. 12 июня, 08:35
    0
    1 а=100 м²

    48 а=4800 м²

    4800:150=32 (м) - довжина поля;

    (150+32) * 2=364 (м) - периметр поля.