Поле прямокутнои форми маэ площу 56 а його довжина 80 м обчислить периметр поля

+5
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 03:31
    0
    1.56 а=5600 м. кв

    S=а*b

    80*b=5600

    b=5600:80

    b=70

    70 м - ширина поля

    2. Р=2 * (а+b) = 2 * (80+70) = 300 м - периметр поля
  2. 1 апреля, 06:20
    0
    дано: прям.

    S = 56 а

    a = 80 м

    b-?

    P-?

    56 а = 5600 м2

    1) 5600:80=70 (м) - ширина

    P = (a+b) * 2

    P = (80+70) * 2

    P=300 (м)

    Ответ: 300 м - P-поля