Поле прямокутной форми маэ площу 72 а його довжина 90 м обчислить периметр поля

+4
Ответы (2)
  1. 27 мая, 16:13
    0
    72 а=7200 м²

    7200:90=80 м - ширина

    2 (90+80) = 340 м периметр
  2. 27 мая, 18:09
    0
    1 а = 100 кв. м

    72 а = 7200 кв. м

    1) 7200 : 90 = 80 (м) - ширина поля

    2) 2 (90 + 80) = 340 (м)

    Ответ: 340 м - периметр поля.