Раскройте скобки:

а) 24 - (х-у) ;

б) - (х-у-10) ;

в) - (-10 х-2t-5y) + 24.

+3
Ответы (2)
  1. 13 мая, 00:38
    0
    24-х+у

    -х+у+10

    10 х+2 т+5 у+24
  2. 13 мая, 02:17
    0
    24 - (x-y) = 24-x+y

    - (x-y-10) = - x+y+10

    - (-10x-2t-5y) + 24=10x+2t+5y