589*205-72000:900 * (420010-391956) : 160+308*804=

+4
Ответы (1)
  1. 29 июня, 01:36
    0
    1) 420010-391956=28054

    2) 72000:900=80

    3) 80*28054=2244320

    4) 2244320:160=14027

    5) 589*205=120745

    6) 308*804=247632

    7) 120745-14027=106718

    8) 106718+247632=354350

    Ответ: 354350