8*24372 - (12143+11778) * 7

+3
Ответы (1)
  1. 4 июня, 17:50
    0
    1) 12143+11778=23921

    2) 8*24372=194976

    3) 23921*7=167447

    4) 194976-167447=27529

    вроде так.