Обчисли зручним способом

65 - (38+17) =

92 - (42+34) =

87 - (65+7) =

+2
Ответы (2)
  1. 21 января, 05:46
    0
    1) 65-55=10

    2) 92-76=16

    3) 87-72=15
  2. 21 января, 07:01
    0
    65 - (38+17) = 65-55=10

    92 - (42+34) = 92-76=14

    86 - (65+7) = 86-72=14