На трьох полицях 62 книжки, Наперший полици 22 книжки, на другий - на 5 менше. скильки книжок на третий полици?

+5
Ответы (2)
  1. 27 апреля, 04:18
    0
    1) 22 - 5 = 17 (книжок) на другий полици

    2) 22 + 17 = 39 (книжок) всего на першей и другий полицях

    3) 62 - 39 = 23 (книжки)

    Ответ: 23 книжки на третий полици.
  2. 27 апреля, 05:07
    0
    62 - (22-5+22) = 23 книжки