307 * (30405-29 596) + 765000: (317+533) - 226896:8

+2
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 11:05
    0
    307 * (30405-29 596) + 765000: (317+533) - 226896:8 = 220901

    30405-29596=809

    317+533=850

    307*809=248363

    765000:850=900

    226896:8=28363

    248363+900=249263

    249263-28363=220901