500 + (204+198) + 300-126) =

+4
Ответы (2)
  1. 13 апреля, 11:20
    0
    1. 204+198=402

    2. 402+300=702

    3. 702-126=576

    4. 500+576=1076
  2. 13 апреля, 13:53
    0
    500 + (402 + 174) = 500 + 576 = 1076