Розклади числа на розрядни доданки: 84, 69, 75, 99, 51, 36, 27, 13, 48, 82, 79, 53, 92, 35, 44, 68, 12, 23, 57, 91.

+1
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 18:21
    0
    84=80+4

    69=60+9

    75=70+5

    99=90+9

    51=50+1

    36=30+6

    27=20+7

    13=10+3

    48=40+8

    82=80+2

    79=70+9

    53=50+3

    92=90+2

    35=30+5

    44=40+4

    68=60+8

    12=10+2

    23=20+3

    57=50+7

    91=90+1