Математека 4 клас розклади на розрядни доданки числа 19199 = 91991=47803=80080

+1
Ответы (2)
  1. 18 июня, 01:25
    0
    1) 19199=19000+100+90+9

    2) 91991=90000+1000+900+90+1

    3) 47803=40000+7000+800+3

    4) 80080=80000+80

    Вот так))
  2. 18 июня, 01:29
    0
    19199=19000+100+90+9

    91991=90000+1000+900+90+1

    47803=40000+7000+800+3

    80080=80000+80

    и все))