розклади на розрядни доданки числа 235,708,670.

+4
Ответы (2)
  1. 22 сентября, 03:39
    0
    235=200+30+5

    708=700+8

    670=600+70
  2. 22 сентября, 05:12
    0
    237 - 2 сотни, 3 десятка и 7 единиц

    708-7 сотен и 8 единиц

    670 - 6 сотен и 7 десятков