Розклади на розрядни доданки числа 124,370,461,729,854,903,

+4
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 14:20
    0
    124=100+20+4

    370=300+70

    461=400+60+1

    729=700+20+9

    854=800+50+4

    903=900+3