Роскласть на разрядные Доданки чисел 124; 370; 461; 729; 854; 904

+1
Ответы (1)
  1. 30 июля, 07:12
    0
    100+20+4=124

    300+70=370

    400+60+1=461

    700+20+9=729

    800+50+4=854

    900+4=904