Розклади на розрядни доданки: 17 487; 16300

+4
Ответы (2)
  1. 1 января, 19:39
    0
    17487=10000 + 7000 + 400 + 80 + 7 16300=10000+6000+300
  2. 1 января, 19:49
    0
    17487: 10; 7000; 400; 80; 7. 16300: 16000; 300