У академии коледжи й лицейи навчаеться 8658 студентив. скилькы студентив навчаеться окремо в академийи, и коледжи навчаеться 5087 студентив а в коледжи й лыцейи 4756

+1
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 14:52
    0
    1) 8658 - 5087 = 3571 (лицей)

    2) 8658 - 4756 = 3902 (академия)

    3) 8658 - 3571 - 3902 = 1185 (коледж)