Розвяжить ривняння 8 х-3 (2 х+1) = 2 х+4

+2
Ответы (1)
  1. 25 июля, 17:24
    0
    8x-6x-3=2x+4

    8x-6x-3-2x-4=0

    x-7=0

    x=7