62,3 + (50,1 - 3,3 * (96,96:9,6)) * 1,8 =

+1
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 23:18
    0
    96,96/9,6=10,1

    10,1*3,3=33,33

    50,1-33,33=16,77

    16,77*1,8=30,186

    62,3+30,186=92,486